Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lis 30, 2018 in Zdrowie |

Nie przeocz promocji… przez wadę wzroku!

Najważniejsze w życiu to nie spuścić z oczu tego, na czym nam najbardziej zależy. A dla każdego to przecież może być coś innego… Dla jednych szczęście w małżeństwie, dla innych pierwsze kroki dziecka, a dla innych jeszcze – promocje w sklepach, które wręcz żądają od nas bycia w ciągłej gotowości.

 

Do tego, oprócz funduszy, przyda się więc badanie wzroku. Dzięki niemu, wykonanemu u okulisty, dowiemy się, czy wykorzystujemy pełny potencjał, jaki tkwi w naszych oczach. A co, jeśli tak nie jest? Wtedy z pewnością taki lekarz specjalisty pokieruje nas na odpowiednie leczenie, może nim być noszenie okularów, może soczewek, może po prostu ćwiczenia na pracę oczu, a może kolejne badanie?

 

Wzroku nie da się odzyskać, to znaczy jego utraconej części, nie pomogą na to nawet najstarsze ludowe mądrości. Ani słynne jedzenie marchewki. Zresztą, to wcale nie ona zawiera najwięcej witaminy A, jak się powszechnie sądzi. Bądź co bądź, w razie kłopotów, udajmy się bez obaw na takie badanie, wzroku potrzeba nam nie tylko do czytania etykiet promocyjnych…