Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 19, 2017 in Odzież i moda, Uroda |

Prosta suknia ślubna- odwaga i elegancja

Każda panna młoda marzy o idealnie dopasowanej i unikalnej kreacji na tę najważniejszą uroczystość w życiu kobiety. Krój sukni ślubnej powinno dobierać się w pierwszej kolejności do figury, a w drugiej do predyspozycji noszącej. Bardzo trudną w noszeniu i niebezpieczną jest dopasowana suknia ślubna. Mimo wszystko panny młode często stawiają na taki typ sukni, ponieważ bezsprzecznie jest ona niepowtarzalnie elegancka.

Prosta suknia ślubna charakteryzuje się tym, iż zarówno na górze jak i na dole ma taką samą szerokość, nie rozszerza się ku dołowi. Nie posiada halki, za to ma rozcięcie, które ułatwia poruszanie się. Może być zarówno zabudowana u góry, jak i całkowicie odsłaniająca ramiona. Taki typ sukni, mimo że prosty, może być niesamowicie elegancki poprzez dopranie odpowiednich dodatków lub obszernego i bogato zdobionego welonu.

Prosty typ sukni ślubnej idealnie pasuje do kobiet o nienagannej figurze, bez względu na wzrost. Prosta suknia optycznie wydłuża sylwetkę. Idealnie sprawdza się dla kobiet bardzo szczupłych, drobnych, bez wyraźnych kształtów. Jest to model sukni uniwersalnej, dzięki odpowiedniemu doborowi dodatków podkreślających pożądane części ciała, idealnie nadaje się też dla panien młodych posiadających mankamenty w figurze.