Gdy sezon urlopowy w pełni, a lato dopieszcza nas coraz to śmielszymi promykami słońca warto by się zastanowić nad idealną kreacją na letnie wojaże.

 

Alternatywą dla osób, które nie lubią wystawiać swoich nóg na słońce lub pewniej czują się w obszernych strojach, warto rozważyć zakup długiej sukienki, w modnym w tym sezonie fasonie maxi. Atutem tego właśnie fasonu jest optyczne wydłużenie sylwetki oraz możliwość zakamuflowania tego, czym nie chcemy się chwalić- kwarantannowe boczki, pozostałość skóry po odchudzaniu lub brzuszek po maleństwie, które jakiś czas temu przyszło na świat.
Mówią, że paski poziome pogrubiają, jednak nie w tym przypadku. Suknia długa w paski, najlepiej odcinana na biodrach lub w talii zdecydowanie doda opływowości sylwetce i optycznie będzie się wydawać na smukłą. Ten rodzaj sukienki można dopasować na wszelkie okazje- w każdej doda świetności każdej stylizacji. Wystarczy, że założy się na siebie klasyczne rzymianki lub japonki i to jest najlepszy total look na plażę, odpoczynek w ogrodzie czy szusowanie po sklepach.