W naszym kraju powstaje coraz więcej marek streetwearowych. Najczęściej nie są to marki kojarzone z rozbudowanymi komercyjnymi sieciami czy ubraniami przygotowywanymi w masowych ilościach, których przykłady możemy znaleźć w popularnych sieciówkach. Ogromną zaletą tego typu marek jest unikalność, opracowywane kolekcje są w obrocie krótko. Decydując się na kupno takich ubrań możemy mieć pewność, że są one nowatorskie, unikalne i raczej na ulicy trudno będzie spotkać inną osobę ubraną podobnie. Dzięki temu mamy gwarancję wyróżniania się z tłumu i bycia wyjątkowym a nasza stylówka wzbudzi pozytywne zainteresowanie. Jedną z takich marek jest marka Intruz clothing, obecna na rodzimym rynku modowym od 2005 roku, kiedy na rynku ukazała się pierwsza kolekcja pod nazwą Intruz Streetwear.

O marce

Jak czytamy na stronie internetowej marki, jej historia zaczęła się wraz z otwarciem sklepu z ubraniami pod nazwą “Intruz”. W późniejszym czasie oprócz samego prowadzenia biznesu, organizowano też imprezy, zawody deskorolkowe czy koncerty promujące działalność sklepu. Z czasem pojawiła się myśl o tworzeniu własnych kolekcji ubrań właśnie pod marką Intruz. Właściciele marki wypuszczają na rynek takie ubrania, w których sami chcieliby chodzić, w myśl zasady “zrób to sam” (lub po angielsku “do it yourself”). Zaletą tej marki ubrań jest to, że wszystkie powstają w Polsce. W ramach akcji “Intruz Familia” marka współpracuje z ludźmi pełnymi pasji czego efektem są limitowane kolekcje różnego rodzaju ubrań. Warto zatem śledzić stronę internetową tej marki aby być na bieżąco.

Asortyment

Marka Intruz clothing oferuje swoim klientom pełny asortyment odzieżowy w postaci koszulek, bluz, spodni, kurtek, czapek i akcesoriów. Są dostępne również bandany, paski, elementy bielizny (staniki, bokserki, skarpetki), czapki, szaliki i kapelusze. Firma zareagowała również na ostatnie obostrzenia związane ze stanem epidemii wprowadzając linię modnych masek na twarz w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i pomarańczowym.
Firma współpracuje także z innymi markami, producentami odzieży oraz artystami czego efektem są unikalne kolekcje takie jak Zmierzloki Tattoo x Intruz, Intruz x WLK CALLI, Intruz x Davee Blows, Rootical Connection, Konty x Intruz, Tarantula x Intruz i inne.