Cywilizacja nas nie rozpieszcza Wraz z rozwojem technologicznym, tracimy coś, co mamy najcenniejszego, czyli zdrowie! Naukowcy i lekarze biją na alarm – choroby przewlekłe są zmorą dzisiejszych czasów i musimy im zdecydowanie zapobiegać niż leczyć.

 

Ale jak to zrobić żyjąc w – nawet nie dużym, bo i średnim, i małym mieście? W przypadku przewlekłych chorób na tle uczuleniowym z pewnością pomoże alergolog. Warszawa w szczególności docenia taką specjalizację, ze względu na zanieczyszczenie powietrza i stres.

A to ważne czynniki powodujące wszelkie uczulenia! Co jeszcze?

Z pewnością geny, zła dieta, ogólnie styl życia, sterylne mieszkania i chemia. O tym wszystkim zresztą poinformuje czy też poinstruuje nas alergolog, Warszawa, podpowie nam, to wspaniałe miejsce do życia, od którego jednakże… trzeba czasami odpocząć. Jak? Uciekając na kilka chwil za miasto, do lasu niechby, zmieniając powietrze i mikroklimat. Nasza skóra, drogi oddechowe z pewnością będą nam za to podwójnie wdzięczne, czyż nie, zapyta alergolog? Warszawa odpowie – tylko uciekajcie za miasto… rowerem!