Telefon to nieodłączny element naszego życia, a teraz służyć może także usłudze pranie na telefon (Warszawa). Co to takiego? Pranie na telefon to usługa pralni chemicznej EBS, dzięki której zaoszczędzimy czasu, energii i nerwów. Nasze domowe pralki nie zawsze są w stanie podołać ciężkim do wywabienia plamom. Bywa też, że nie pomaga pranie ręczne, ani dostępne w marketach i drogeriach popularne środki piorąco – czyszczące.

Pranie na telefon to usługa, w której wystarczy zadzwonić do pralni chemicznej, umówić kuriera na odebranie brudnego prania o odpowiadającej nam najbardziej porze i terminie. Wystarczy tylko przygotować rzeczy, poczekać na ich odbiór przez specjalnego kuriera, by już za chwilę cieszyć się czystą, pachnącą i gotową do ponownego użycia odzieżą.

Kurier zanosi nasze pranie do pralni i przekazuje w ręce profesjonalnej i doświadczonej obsługi, która z należytą dbałością zajmie się praniem naszych rzeczy. Przede wszystkim ubrania są segregowane, aby każdą z rzeczy potraktować indywidualnie i zgodnie z pozostawionymi przez producenta na metce instrukcjami.

Pranie odbywa się w warunkach “suchych”, które zapewnią odzieży znacznie większe bezpieczeństwo podczas czyszczenia. Służą do tego specjalistyczne sprzęty stworzone zgodnie z najnowszą technologią. W połączeniu z najlepiej dopasowanymi środkami czyszczącymi maszyny te stanowią doskonały oręż w walce z każdą plamą i zanieczyszczeniem.

Po skutecznym wyczyszczeniu odzieży obsługa zajmie się prasowaniem każdej rzeczy – tak, aby były idealnie przygotowane do ponownego użytkowania. Dzięki tak profesjonalnej opiece, nasze ubrania są czyste, pachnące i bezpieczne. Kurier odbiera je i przekazuje nam – oczywiście, również o ustalonej wcześniej z nami dacie i godzinie.

Usługa pranie na telefon jest idealna dla wszystkich zapracowanych lub zajętych opieką nad małymi dziećmi, osób. Skorzystanie z niej pozwala na zaoszczędzenie cennego czasu, energii, a także nerwów, gdyż domowe pralki często nie radzą sobie z zabrudzeniami odzieży.